Ultimate Sackboy icon

4.0 3.4k Yorumlar 50


1.6.0 Yayınlayan: Exient


Hakkında

ultimate sackboy apk,ultimate sackboy apk indirUltimate Sackboy Apk indir İngiltere merkezli Media Molecule ekibi tarafınca geliştirilen, Sony'nin beğenilen Little …

ultimate sackboy apk,ultimate sackboy apk indir

Ultimate Sackboy Apk indir İngiltere merkezli Media Molecule ekibi tarafınca geliştirilen, Sony’nin beğenilen Little Big Planet serisinin yan ürünü, Sackboy karakterine dayanan sonsuz bir koşucudur. Bu yan ürün, İngiltere merkezli stüdyo Exient tarafınca geliştiriliyor ve serinin önceki yan ürün Run Sackboy Run!’dan sonra mobile geri dönüşünü işaret ediyor. 2014 yılında.

 

Ultimate Sackboy Apk indir

 

Little Big Planet serisi, Sony’nin PS3 ve PS4’teki amiral gemisi serisiydi ancak son yıllarda serideki etkinlik azaldı. Sadece Sony, Sackboy’u markasını mobil cihazlar benzer biçimde diğer cihazlarda temsil edecek ikonik bir karakter olarak geri getirmeye niyetli görünüyor. Sega ve Nintendo benzer biçimde diğer şirketlerin sınırlı da olsa kullandığı bir taktik.

Bir maskot geliştirmek

Sackboy bir Sonic yahut Mario olmasa da God of War veya Killzone benzer biçimde temel kişiliklerle karşılaştırıldığında PlayStation’ın kadrosundaki en ünlü, çocuk dostu karakterlerden biri. Her yaşa hitap eden mobil ortama geçiş yapabilecek biri varsa, bu “herkes için E” küçük Büyük Gezegen karakteridir.

İlginç bir şekilde Little Big Planet serisi, Sony’nin Japon kataloğundan ve PlayStation platformundaki daha olgun oyunlardan kayda kıymet bir değişime işaret ettiğinden, geliştirmenin bir İngiliz ekibiyle devam ettiğini belirtmek de ilginç. Her ne kadar bazı hayranlar Little Big Planet için yeni konsol temsilini umut ediyor olsa da, seri mobil dünyaya ufak de olsa ilginç bir adım atıyor.

 

Ultimate Sackboy Apk indir

 

Söylentilere inanılacak olursa Ultimate Sackboy, mobil ortama geçiş meydana getiren tek Sony PlayStation serisi olmayacak. Horizon (Sıfır Şafak ve Yasak Batı şöhretini mevzu alan) serisinin mobil cihazlara geleceğine dair raporlar ortalıkta dolaşıyor ve başka bir Playstation mezunu Lara Croft’un 2023’te mobil bir giriş yapacağı görüldü.

Yenilikçi ve coşku verici bir deneyim içeren video oyunlarını seven biz için, bizlere sunulanları seçmek ve kendilerini rahat sezmek zor olsa gerek. Bundan dolayı, tüm güncel yeniliklere dayanarak, kullanıcılarımıza inanılmaz bir oyun teklifi sunmak için mükemmel grafikler ve oyun modları oluşturuldu. Bugün engellerle ve adrenalinle dolu bir video oyunuyla çok daha uzun süre bağlarımlı kalacaksınız.

Bu Ultimate Sackboy, Craftworld’ün en prestijli ve çılgın engelli parkur turnuvası! Şık görünerek klasik Sackboy düşmanlarını kayarak, atlatabilir ve atlatabilir, harika ödüller kazanmak için rakiplerinizi geride bırakabilir misiniz ? Sizi tekrar yine korkudan zıplatacak bir yarışma.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.6.0

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

7.1

Android

7.1

Şu tarihte mevcut:

Get Ultimate Sackboy on Google Play

Kategori

Action apk

Action

Rapor et

Rapor Et

4.0 Rating (3447 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 3 Oca 2024

Bug fixes and performance updates

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 3,447
Değerlendirme
4.0
3.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap