Wideo icon

3.5 Yorumlar 32


1.0.16 Yayınlayan: Wideo Inc.


Hakkında

wideo apk,wideo apk indirWideo Apk indir İnternet, mobil cihazlarınızda kullanıma sunmak isteyebileceğiniz biroldukça ilginç ve keyifli videoyla doludur. Ancak …

wideo apk,wideo apk indir

Wideo Apk indir İnternet, mobil cihazlarınızda kullanıma sunmak isteyebileceğiniz biroldukça ilginç ve keyifli videoyla doludur. Ancak bu sunucu web sitelerinin çoğu video indirmeyi desteklemediğinden, isterseniz bu içerikleri izlemek için yine de internetinizi kullanmanız gerekecektir. Bu nedenle, işinizde size yardımcı olabilecek bazı enstrumanlara ihtiyacınız olacak.

 

Wideo Apk indir

 

Ve en iyi video indirme uygulamaları arasında InShot’un Video İndiricisi ne olursa olsun harika bir seçenektir. Burada kullanışlı mobil uygulama, belirli web sayfalarındaki herhangi bir çevrimiçi videoyu yakalamanıza olanak tanır. Böylece seçilen videolara erişmeniz ve onları almanız için indirme bağlantıları etkinleştirilir. Tüm favori videolarınızı indirmek ve çevrimdışına almak için bu uygulamayı kullanmaktan çekinmeyin.

Ayrıntılı incelemelerimiz yardımıyla InShot’un bu mükemmel mobil uygulaması hakkında daha fazla data edinin.

Bu ne işe yarıyor?
Burada, InShot Video Downloader’da, Android kullanıcıları herhangi bir videoyu çevrimiçi olarak alıp mobil cihazlarına indirme seçeneklerine haiz olacak. Bundan dolayı, seçtiğiniz herhangi bir videoyu çevrimdışı olarak kullanılabilir duruma getirebilirsiniz, bu da onları arzu ettiğiniz zaman izlemenize ve keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Belirli web sitelerindeki tüm video içerikleriyle çalışmaktan çekinmeyin ve bunları her süre indirilebilir durumda bulundurun.

Uygulamayı çok daha erişilebilir ve kullanışlı hale getirecek yerleşik tarayıcıyla çalışmanın keyfini çıkarın. Herhangi bir videoyu kolayca seçip oynatmak için kullanışlı entegre video oynatıcının kilidini açın. Dosya formatlarından bağlarımsız olarak biroldukça videoyu indirin ve oynatın. Videolarınızı kolayca almak için otomatik video algılama ve manuel indirme ayarlarından yararlanın.

 

Wideo Apk indir

 

Videolarla ilgili her türlü eylemi gerçekleştirmenize olanak tanıdıkları olan tam özellikli indirme yöneticisine erişin. Siz diğer görevler üzerinde çalışırken uygulamanın devamlı olarak çalışabildiğinden kararlı olmak için arka planda indirme işlemlerinin kilidini açın. Liste devam ediyor.

Tarayıcı aracılığıyla indirin: İşleri bayağı tutmak istiyoruz. Herhangi bir yazılım indirmenize yada yüklemenize gerek yoktur. Bizler de bu fakatçla bir uygulama oluşturuyoruz ancak bunu yalnızca dilediğiniz süre yükleyebilirsiniz.
Her zaman ücretsizdir. Yalnızca hizmetlerimizin sürdürülmesini ve daha da geliştirilmesini destekleyen bazı reklamlar yerleştiririz.
Tüm cihazlar için (PC, Mac, Android, iOS) .Mp3, .Mp4 dönüştürmeyi destek sunar.

Yeni SnapTik, kullanıcılara Tiktok slayt gösterisini MP4 Video formatında indirme seçeneği sunuyor. Tiktok slayt gösterisindeki görseller ve müzik, SnapTik tarafından otomatik olarak bağlanacaktır. Üstelik slayt gösterisindeki her görseli anında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.0.16

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

4.4

Android

4.4

Şu tarihte mevcut:

Get Wideo on Google Play

Kategori

Apps apk

Apps

Rapor et

Rapor Et

3.5 Rating ( Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on 30 Ağu 2023

New version of Wideo PWA targeting API SDK Level 33 with no functional updates.

Galeri

 

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 4,404
Değerlendirme
4.5
4.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap